Nezaradené

Rozlúčková alebo narodeninová oslava

Je výbornou príležitosťou, objednať si pánsky striptíz. Ten je v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou každej dobrej párty. Dajte si však pozor na to, koho si objednáte. Nie je totiž striptér ako striptér.

Sám som prešiel vývojom, ktorý ma vyformoval do momentálnej podoby. Ak sa vám páči elegancia, spontánnosť a cit pre umenie, hľadajte niekoho, kto má skúsenosti.

Profesionálny striptér má profesionálne portfólio, vďaka ktorému si môžete spraviť obraz. Ide predsa o vašu párty, ktorá má byť dokonalá. Nenechajte na náhodu to, čo sa udeje a vsaďte na profesionalitu.

Vaša kamarátka si iste zaslúži to najlepšie a preto neodporúčam šetriť na nesprávnom mieste. Striptízové vystúpenie, na ktoré sa nezabúda, má mať dušu a umelecký charakter.

Príbeh ktorý zachytáva, je herecké a tanečné stvárnenie postavy, akú si vyberiete. Atmosféru vie dobrý striptér vyrobiť presne na mieru podľa situácie. Oslávenkyňu alebo budúcu nevestu vie dokonale prečítať a rešpektuje jej signály.

Zámer je urobiť predstavenie dráždivé a pritom vkusné. Odborník na pánsky striptíz má mať pohybové a tanečné schopnosti. Taktiež má byť schopný v komunikácií s klientom.

Spôsob, akým s vami komunikuje, vám veľa napovie o jeho úrovni. Vystúpenie, ktoré je prichystané a prevedené s citom, má blahodarné účinky. Naopak, ak sa nespraví dobre, vie zanechať nepríjemné spomienky.

Rozhodnutie je len na vás. Ja odporúčam profesionálnu striptízovú show na každú narodeninovú oslavu, aj keď je oslávenec napríklad zadaný. Určite sa nájde medzi vašimi priateľmi niekto, komu oslávenkyňa tanec venuje.

A rozlúčky so slobodou? Na takejto udalosti by kvalitný striptíz  nemal chýbať. Môžeme si to teda zhrnúť. Čo má mať profesionálny striptér :

– Portfólio

– Referencie

– Skúsenosti

-Komunikáciu

-Umelecký charakter

-Prirodzené sebavedomie

Toľko v krátkosti o tom, ako sa na profesionalitu pozerám ja. Verím, že som vám pomohol spraviť si obraz a inšpiroval vás k myšlienke ozvláštniť vašu párty dráždivým vystúpením. Prajem Vám príjemný zážitok.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.