Nezaradené

Pánsky striptíz ako umenie

Striptér je muž, ktorý sa pred publikom vyzlieka počas hudobného sprievodu.  Dobrý striptér je muž, ktorý si je vedomý zodpovednosti za svoje konanie a na základe svojich schopností, predstavenie dôkladne pripraví.

Takže milí páni, ak máte chuť stať sa dobrým striptérom vedzte, že treba pracovať nielen na svojom tele, ale aj na svojom duchu. Aby ste totiž zaujali dámske publikum, nebude vám na to stačiť pekná tvárička, či vypracované bicepsy…

Za roky praxe v tejto brandži som sa naučil, že výzor síce zaváži, ale oveľa podstatnejší je pozitívny postoj a vybrané spôsoby. Pravá dáma ocení, ak sa muž chová ako džentlmen a to by si mal uvedomiť každý muž, nielen striptér.

V duchovnom vývoji vám môže pomôcť čítanie kníh. Ak čítanie nemáte v obľube, existujú aj audio knihy. Kniha čo pomáha mne, napísal don Miguel Ruiz a volá sa 4 Dohody.

Ak sa pýtate čo má pánsky striptíz spoločné s umením, rád vám to vysvetlím. Za umenie považujem tvorbu slobodného človeka. Myslím tým slobodu duše, ktorá nie je viazaná pozemskými pravidlami.

Ak je vaše srdce otvorené a myseľ slobodná, dokážete tvoriť umelecké diela. Verím, že takúto úroveň je schopný dosiahnuť každý človek a záleží len na nás či sme ochotný na sebe pracovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.